Broadlink RM2 RM PRO - bezprzewodowe sterowanie włącznikami Touchme Zobacz większe

Broadlink RM2 RM PRO - bezprzewodowe sterowanie włącznikami Touchme

RMPRO

Nowy produkt

Broadlink RM2/RM Pro to Twoja bramka do pełni komfortu. Wykorzystaj urządzenie do skonfigurowania z włącznikami Touchme i odkryj wyższą jakość życia jaką dają rozwiązania inteligentnego budynku.

Więcej szczegółów


189,74 zł brutto

Więcej informacji

Broadlink RM2/RM Pro to Twoja bramka do pełni komfortu. Wykorzystaj urządzenie do skonfigurowania z włącznikami Touchme i odkryj wyższą jakość życia jaką dają rozwiązania inteligentnego budynku. System Broadlink RM2/RM Pro pozwala na stworzenie inteligentnego budynku bez wielkich nakładów finansowych. Broadlink RM2/RM Pro po powiązaniu z włącznikami dotykowymi Touchme pozwala na ich obsługę z poziomu smartfona z systemem Android lub iOS. Bezpłatne oprogramowanie e-Control daje możliwość tworzenia dowolnych scen i uruchamiania ich wprost ze smartfona.
Broadlink RM2 RM Pro Touchme
Broadlink RM2/RM Pro pozwala na zdalną obsługę ponad 5000 różnych urządzeń, dotychczas obsługiwanych za pomocą pilota takich jak telewizor, DVD, klimatyzacja, zestaw multimedialny itp. Jedną z najważniejszych funkcji w powiązaniu z włącznikami Touchme to możliwość sterowania oświetleniem, roletami w Twoim domu! Bez względu na to czy urządzenia były sterowane za pomocą podczerwieni czy radiowo - teraz dzięki wykorzystaniu Broadlink RM2/RM Pro możesz nimi sterować poprzez aplikację e-Control w swoim telefonie.

Broadlink RM Pro Touchme

Wszystko możesz uruchomić za dotknięciem jednego przycisku w aplikacji na Twoim smartfonie. Wystarczy utworzyć sekwencje kolejnych zdarzeń i je zapisać logując się do konta w chmurze Broadlink. Dzięku temu możesz sterować urządzeniami z dowolnego miejsca. Warunkiem jest, aby urządzenie RM2/RM Pro było połączone z siecią WiFi w Twoim mieszkaniu.

Broadlink Touchme RM2

Opis

Napięcie / częstotliwość 5V DC
Temperatura pracy 0°C - +55°C
Wilgotność względna ≤85%RH
Pobór energii ≤1W w spoczynku
Gwarancja 24M