Panele dotykowe

Łącząc estetykę z funkcjonalnością udało się marce Touchme stworzyć produkt o niemal uniwersalnym zastosowaniu. Szklany panel dotykowy odznacza się prostym designem, dzięki czemu dobrze komponuje się we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych. Służy do osłony mechanizmu dotykowego, który dzięki temu chroniony jest przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Jednocześnie w estetyczny sposób maskuje wnętrze włącznika. Efekt potęguje polerowana powierzchnia szkła, która jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości.

W asortymencie dostępne są panele szklane małe i duże w trzech odcieniach kolorystycznych: białym, czarnym oraz złotym. Małe modele stanowią wypełnienie aluminiowych bądź szklanych ramek. Specjalny konfigurator systemu ramkowego Touchme pozwala na przygotowanie optymalnego kompletu – odpowiadającego konkretnym funkcjom i preferencjom użytkowników. Proponujemy także specjalne modele dedykowane do konkretnych zadań np. do włączników światła, ściemniaczy, dzwonków, sterowników żaluzji. Duże panele dotykowe mogą być montowane jako odrębne elementy dodając tym samym charakteru wnętrzom. Jednocześnie nie ingerują nadmiernie w estetykę wystroju.

Produkty wykonane zostały z myślą o zagwarantowaniu bezpieczeństwa w trakcie eksploatacji. Do ich wykonania użyto taflę szkła o grubości około 3 mm. W przypadku ewentualnego uszkodzenia, panel dotykowy nie rozpryskuje się. Powstaje sieć drobnych pęknięć tworząca pajęczynę. Dzięki czemu w otoczeniu nie pozostają drobne fragmenty szkła, a uszkodzony panel dotykowy można w prosty sposób zdemontować i zastąpić nowym.

Jest 72 produktów.

Podkategorie

  • Panele małe
    Jednym z elementów składowych systemu ramkowego łączników dotykowych Touchme są małe panele szklane, które stanowią wypełnienie ramek szklanych oraz aluminiowych. Każdy mały panel szklany Touchme współpracuje z odpowiednim włącznikiem dotykowym. Dowolność konfiguracji systemu ramkowego pod względem kolorystycznym pozwala na skomponowanie idealnych aranżacji do każdego wnętrza.
  • Panele duże (86 x 86 mm)
    Panele dotykowe duże stanowią "przykrycie" dla mechanizmu włącznika dotykowego. Panele duże Touchme stanowią odrębny element w połączeniu z odpowiednim mechanizmem. Nie mogą być montowane w ramce Touchme.
  • Panele duże (86 x 158 mm)
  • Panele duże (86 x 228 mm)
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 72 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 72 elementów