Włączniki dotykowe i panele - dowiedz się więcej

top.png

Unikalny i nowoczesny design Touchme

Seria Touchme charakteryzuje się niezwykłą estetyką i jakością wykonania. Panele zewnętrzne wykonane z cienkiego, hartowanego szkła zapewniają niezwykle nowoczesny i unikatowy wygląd, który dopełni estetyką każde pomieszczenie. Seria wykonana jest w trzech klasycznych i zarazem uniwersalnych kolorach, co pozwala zastosować te produkty w każdym wnętrzu. Całości dopełnia efekt polerowanej powierzchni szkła, który nadaje charakter i piękno. Uzupełnieniem oferty są ramki aluminiowe, w kolorach analogicznych do szkła. Efekt szczotkowanej powierzchni i szlifowane krawędzie nadają niezwykłej estetyki.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo

W pełni bezpieczny panel dotykowy zapewnia komfortowe użytkowanie. Kompletna oferta składa się z wyłączników (pojedynczych, podwójnych, potrójnych), wyłączników roletowych, krzyżowo - schodowych, dzwonkowych. Szeroka paleta gniazd modułowych, możliwość ich dowolnej konfiguracji oraz fakt, że wiele z nich można montować po 2 sztuki w jednej ramce daje spore oszczędności a jednocześnie podnosi walory użytkowe. Wyłączniki można obsługiwać za pomocą dedykowanego pilota lub z wykorzystaniem systemu Broadlink (sterowanie z poziomu smartfona). Łączna moc obciążeniowa poszczególnych łączników do 2000W pozwala użytkownikowi na wszechstronność w zastosowaniu. System montuje się w standardowych puszkach fi 60mm.

Nowoczesna technologia

Panele i ramki wykonane z hartowanego szkła wycinane są z niezwykłą dokładnością i precyzją, przy użyciu najnowszej technologii. Szkło nawet po rozbiciu nie rozpryskuje się, tworząc efekt "popękanej szyby" jak w przypadku szyby samochodowej. Symbole na panelach podświetlone diodami LED dają gwarancje nowoczesnego wyglądu i stylu, a także ułatwiają lokalizację włącznika w ciemnym pomieszczeniu.

unik-funkc-now.png
mozliwosci.png

Charakterystyka:

touchme-grey.png

 

 • unikalny i nowoczesny design,
 • niezwykły efekt wizualny dzięki polerowanej powierzchni szkła,
 • każdy z elementów szklanych po zbiciu nie rozpryskuje się – dla bezpieczeństwa powstaje efekt “pajęczyny”,
 • funkcjonalność i bezpieczeństwo, szklane łączniki bezproblemowo działają nawet przy dotknięciu mokrą dłonią,
 • maksymalna moc obciążeniowa 2000W (w zależności od typu mechanizmu),
 • seria Touchme współpracuje z każdym rodzajem oświetlenia, dla źródeł LED (min. 1W) konieczne jest użycie specjalnego adaptera LED dostępnego w ofercie.
touchme-blue.png
 • Panele szklane oraz ramki szklane w serii Touchme dostępne są w trzech kolorach: białym, czarnym, złotym.
 • Uzupełnieniem oferty są wysokiej jakości ramki ze szczotkowanego aluminium występujące w barwach jasnosrebrnej, czarnej, złotej.
 • Dowolna możliwość łączenia elementów szklanych i aluminiowych pozwala na uzyskiwanie dużej ilości wariacji kolorystycznych nadając im indywidualnego, prestiżowego charakteru. Gniazda w systemie ramkowym (ramki x1, x2, x3, x4) montuje się łącząc typowe puszki o60 mm na standardowe zaczepy.
 • Przy montażu łączników w szeregu (dużych paneli) należy stosować puszki pojedyncze z łącznikiem KD-71 (dostępny w ofercie).
 • Mechanizmy dotykowe dostarczane są bez paneli szklanych, przy doborze mamy wybór między panelami dużymi oraz systemem ramkowym.
 • Montaż małego panelu w ramce możliwy jest za pomocą specjalnej etykiety samoprzylepnej, dostarczanej w komplecie z panelem
bottom.png