Dotykowe włączniki światła

Mechanizmem, który stanowi serce każdego przycisku dotykowego, jest specjalnie skonstruowany włącznik. Każdy taki element spełnia oddzielną funkcję w całym systemie. W zależności od zastosowanego typu mechanizmu mogą one pełnić rolę pojedynczego włącznika światła lub pełnić aż trzy różne funkcje. Dzięki temu istnieje możliwość stworzenia rozwiązania indywidualnie dopasowanego do konkretnych potrzeb. Wybierając włączniki dotykowe warto zwrócić uwagę na wielkość panelu sterującego – powinien rozmiarami być dopasowany do liczby przycisków.

W naszej ofercie dostępne są włączniki dotykowe z aluminiowymi oraz szklanymi ramkami. Zastosowany materiał sprawia, że produkt jest lekki, a zarazem odporny na uszkodzenia. Proponujemy mechanizmy łatwe w montażu, kompatybilne ze standardowymi instalacjami elektrycznymi. Ponadto konstrukcje tych mechanizmów są w pełni bezpieczne, dzięki odpowiedniemu sterowaniu obwodami. Dla zagwarantowania doboru odpowiednich włączników dotykowych zachęcamy do skorzystania z przygotowanego przez nas konfiguratora systemu ramkowego. Pozwala on dopasować produkt pod kątem ilości pól dotykowych do odpowiedniego mechanizmu dotykowego oraz pozostałych elementów wypełniających ramki.

Jest 17 produktów.

Podkategorie

  • Mechanizm 1-way
  • Mechanizm 2-way
  • Sterowane pilotem
    Włączniki dotykowe Touchme sterowane pilotem stanowią grupę mechanizmów, które można wykorzystać do sterowania przy pomocy smartphone'a. Jeżeli planujesz stworzyć system inteligentnego budynku w oparciu o moduł RM PRO marki Broadlink, chcesz mieć możliwość tworzenia scen za pomocą darmowej aplikacji e-Control w telefonie - zwróć uwagę, aby zamówić mechanizmy z funkcją sterowania pilotem. Do pomyślnej konfiguracji będzie również potrzebny pilot Touchme - TM514 lub TM515.
  • Ściemniacze
    Włącznik dotykowy Touchme typu ściemniacz sprawdza się w połączeniu z typowymi żarówkami "zwykłymi" lub żarówkami LED przystosowanymi do pracy ze ściemniaczami. Mechanizmy wyłącznika dotykowego sterowanego pilotem nadają się do współpracy z systemem inteligentego budynku budowanego w oparciu o moduł RM PRO marki Broadlink, który również jest dostępny w naszej ofercie.
  • Żaluzjowe
  • Dzwonki
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów